Vydejte se s Medulinkou po medové stopě! Nová naučná stezka vás na pěti stanovištích seznámí s 12 včelařskými tématy a 12 zajímavými místy Chlebovic a navíc si můžete ověřit své nové znalosti v Medulinčině kvízu.

Na Medovou stopu vyrazte po žluté turistické trase vedoucí z Chlebovic podél potoku Vodičná. Trasa je značená a poznáte ji podle loga chlebovické Medové stopy. Pro větší zábavu si vytiskněte také hrací kartu Medovku, na které naleznete také mapu trasy. Do prázdných políček můžete vepisovat písmena správných odpovědí v medovém kvízu, který najdete na konci každého panelu. Po zvládnutí trasy a vyluštění tajenky obdržíte upomínkový list o absolvování této stezky.

Kartu a upomínkový list můžete standardně získat ve Včelím obchůdku ve Včelařském naučném areálu v Chlebovicích, v současné době (v době protikoronavirových opatření) si můžete kartu vytisknout ZDE a upomínkový list získáte zasláním fotografie nebo naskenované karty s vyluštěnou tajenkou a datumem absolvování trasy na e-mail: medovastopa@seznam.cz.

Pro více informací o Medové stopě klikněte -> ZDE