Léto klepe na dveře a se začátkem června se otevřely i brány letního aquaparku na Olešné. Také zde se musí řídit pravidly, které jsou vydány vzhledem k opatřením proti šíření nemoci COVID-19. Ty přehledně najdete ZDE.

Letní aquapark Olešná patří mezi největší na Moravě a láká přes léto tisíce turistů. V areálu najdete relaxační bazén, plavecký bazén, dětský bazén, dojezdový bazén, dva velké tobogány o délce 80m, skluzavku se třemi dráhami o délce 20m, vodopád, vodní hřib, chrlič, vodní dělo, proudový kanál, masážní trysky, lehátka, vodní ježek, perličková koupel a šplhací síť. Zahrát si můžete na přilehlých hřištích také volejbal, nohejbal a beachvolejbal. To vše s neopakovatelným výhledem na vrcholky přilehlých Beskyd. 

Pokud by však na vás i přes sluneční paprsky bylo počasí chladné, navštívit můžete i krytou část aquaparku, která nabízí spoustu atrakcí pod jednou střechou, společně se saunovým světem, masážemi a restaurací. Nejen děti se vyřádí na tobogánu dlouhém 90 metrů nebo 23 metrů dlouhé divoké řece. Voda v bazénu má navíc příjemnou teplotu 31°C a whirpool pak relaxačních 36°C.

Prozkoumat aquapark více můžete ZDE!