Zastavte se na chvíli v místech, kam po staletí směřovaly kroky poutníků, kde s láskou a tajemstvím vaří nošovické pivo, jež je mistrovským umem našich sládků, tam, kde je historie včelařství stará více jak 250 let, a kde se tajemství receptury medového zázraku předává z otce na syna.

Přijeďte do Frýdku-Místku a navštivte čtyři neodolatelná místa plná tajemství v jednom dni. Dnes vás pozveme do míst, kde se  už více než 50 let vaří ten správně hořký mok.

Přijmete pozvání na ojedinělou exkurzi a degustaci správně hořkého piva, které se vaří více než padesát let dle původní receptury v Nošovicích u Frýdku-Místku. Prohlídka celosvětově známého pivovaru Radegast začíná v Návštěvnickém centru – Radegastově svatyni, kde se seznámíte s historií pivovaru, varním procesem a vším, co značka Radegast nabízí. Exkurzní trasa vás dále provede těmi nejdůležitějšími místy pivovaru, odkud budete moci sledovat jednotlivé výrobní procesy. A pokud jste zvědaví, jaká je kapacita jedné z nejmodernějších stáčíren v Evropě za hodinu, přijďte to zjistit! Závěr prohlídky si pak plně vychutnáte ve vyhlídkové věži s orosenou sklenicí zlatavého moku a  výhledem na panorama Beskyd.

Rezervujte si svůj zážitek ZDE.