Je zrovna vaše vánočka ta nejchutnější a nejvoňavější? Máte svůj originální recept? Zkuste štěstí v soutěži města Frýdku-Místku!

Druhý ročník kulinářské vánoční soutěže je tady! Přihlaste do ní svou nejlepší „štědrovku“. Hlásit se mohou jak amatéři, tak profesionálové – pekaři, cukráři, školní jídelny, spolky či firmy.

Porotci budou hodnotit hlavně chuť, vůni a vzhled vánočky. Surovinám se meze nekladou. Vánočky bude hodnotit porota složená ze zástupců města a Střední školy gastronomie, oděvnictví a služeb F-M a hlasovat budou moct i návštěvníci Adventního městečka na náměstí Svobody v Místku, kde pro ně bude 20. 12. 2022 od 15 hodin připravena ochutnávka vzorků vánoček.

Jak se přihlásit?
-> Zaslat přihlášku nejpozději 16. 12. 2022 na e-mail vanocka@frydekmistek.cz nebo na tel. 770 105 637.
-> Dodat recept a minimálně 2 kusy vánoček (upečených z 1 kg mouky) v úterý 20. 12.2022 do 11 hodin na živnostenský úřad ve Frýdku (Radniční 1148, kancelář č. 1.54 v klientském centru).

Pro výherce jsou připraveny hodnotné ceny, pro všechny zúčastněné jsou připraveny drobnosti. Vítězné recepty budou zveřejněny na městském webu a v dalších komunikačních kanálech města.