Statutární město Frýdek-Místek pořádá prostřednictvím KulturyFM tradiční Beskydské Veseléto. Je plné akcí, které se konají v centru města. O nadcházejícím víkendu se pobaví děti i dospělí. V sobotu si mohou děti zalumpačit v areálu Sokolík u řeky Ostravice a v neděli se v nedalekém altánu v sadech Bedřicha Smetany pobaví zejména dospělí při vystoupení Stanley´s Dixies Street.

Den dětí Lumpíkov je na programu v sobotu 11. července od 10 hodin v areálu Sokolík. Připraveny budou netradiční aktivity pro celou rodinu - lukostřelba, kadeřnická show, airsoftová střelnice, maskoti Mickey a Minie, jumping exhibice, ukázka bojového umění, závody s kočárky, soutěže pro děti, trampolína. Vstup ZDARMA.

Promenádní koncerty v sadech Bedřicha Smetany město obnovilo před čtyřmi lety a udělalo dobře. Tato akce je hojně navštěvovaná a má stále nové a nové příznivce. Koncerty se v altánu v parku u řeky Ostravice konají o vybraných letních nedělích od 16 hodin a trvají zhruba půl druhé hodiny. Pro příchozí je nachystáno posezení i občerstvení. Vstup ZDARMA.

12. července to v parku rozjedou Stanley´s Dixies Street
2. srpna vystoupí Swing-Dixie vojenské hudby AČR Olomouc
16. srpna zahraje Dechová hudba Huťařka

Informace o dalších akcích konaných v rámci Beskydského Veseléta na http://www.veseleto.cz/  nebo na portálu www.visitfm.cz, jehož prostřednictvím jsou návštěvníci lákání do Frýdku-Místku na dvojnásobnou porci zážitků.

Zdroj: Jana Matějiková, Magistrát města Frýdku-Místku