Mikulášská nadílka pro nejmenší je připravena tuto sobotu 5. prosince od 16 hodin na náměstí Svobody v Místku. Mikuláš s nezbedným čertíkem budou mít připravenou sladkou odměnu pro všechny děti, které zazpívají písničku nebo odříkají básničku.

Návštěvníci se mohou od 16 hodin těšit na hudební pohádku se soutěžemi a písničkami - Dvě čertice nezbednice, které předvedou, jak se dá vyvádět v pekle, když zrovna Lucifer není doma.  V 17 hodin přijde na náměstí Mikluláš s čertíkem, kteří budou dětem za písničku nebo básničku rozdávat sladké odměny – perníčky, bonbóny, lízátka nebo dřevěná zvířátka.

Připraveny budou i vánoční dílny Střediska volného času Klíč, ve kterých si zájemci budou moci vyrobit ozdoby s vánoční tématikou a chybět nebude ani  Ježíškova pošta, prostřednictvím které budou moci děti poslat dopis Ježíškovi.

Akce se koná v rámci Adventu ve městě, který připravilo město Frýdek-Místek prostřednictvím KulturyFM. Zábavný program, včetně vánočních trhů, se bude na místeckém náměstí Svobody konat až do 23. prosince.

Program Adventu ve městě

Zdroj: www.frydekmistek.cz