V lednu 2016 odstartovala KulturaFM zbrusu nový dlouhodobý projekt Umělecký inkubátor, který si klade za cíl sdružovat všechny mladé lidi z Frýdku-Místku se zájmem o kulturu a umění. Mimo možnosti prezentovat svou tvorbu (obrazy, fotky, básně, povídky, filmy…) na webu KulturyFM v sekci Umělecký inkubátor a při kolektivních multižánrových expozicích nabídneme také prostor pro setkání - diskusní kluby, besedy a workshopy s umělci, společné návštěvy kulturních akcí. V průběhu roku 2016 proběhne několik soutěžních uměleckých klání na poli výtvarném, divadelním, slovesném i filmovém.

VÝZVA! Pokud píšeš, maluješ, fotíš, točíš videa, hraješ divadlo  či se jinak kreativně vyjadřuješ a máš chuť přispět „svou tvorbou do mlýna“, piš na: tereza.strmiskova@kulturafm.cz nebo volej +420 776 516 939. Věříme, že se webová sekce Umělecký inkubátor brzy začne plnit a stane se tak různorodou a šťavnatou přehlídkou mladé frýdecko-místecké umělecké invence.

Mimo možnosti prezentovat svou tvorbu (obrazy, fotky, básně, povídky, filmy…) na webu KulturyFM v sekci Umělecký inkubátor a při kolektivních multižánrových expozicích nabídneme také prostor pro setkání - diskusní kluby, besedy a workshopy s umělci, společné návštěvy kulturních akcí.

BŘEZEN JE MĚSÍC FILMU! Přihlas svou tvorbu na soutěžní festival krátkých amatérských filmů

BESKYDSKÝ JEŠTĚR 2016

Pá 9. 9. – So 10. 9.

KulturaFM vyhlašuje soutěž o nejlepší krátké amatérské filmy v kategoriích: hraný film, dokument, reportáž, animovaný film a videoklip!

Uzávěrka: 31. 7. 2016

Podmínky přihlášení a další informace na kulturafm.cz a inkubator.kulturafm.cz

Pro čerstvou dávku informací sleduj inkubator.kulturafm.cz.

Zdroj: ww.kulturafm.cz