Tajuplné a atmosférické koncerty plné kouzelnických triků slibuje nejnovější turné kapely Mandrage nazvané Všechny kočky tour. V sobotu 2. dubna zahrají v kulturním domě ve Frýdku-Místku.

Své zatím největší a nejnákladnější turné vytvořila kapela Mandrage na podporu novinkového alba Potmě jsou všechny kočky černý. Výpravná scéna bude podle pořadatelů odpovídat tomu, na co jsou fanoušci kapely zvyklí. Bílou barvu, která doprovázela skupinu v posledním roce, nahradí stříbrná. Ozvláštnění nabídne design s disko koulemi, zrcadly nebo blýskavými kostýmy.

„Inspirovali jsme se u velkých slavných triků kouzelníků jako Houdini či Copperfield. Ti všichni využívali spoustu zrcadel k tomu, aby mohli být v jeden okamžik na dvou místech najednou,“ řekl k turné bubeník Mandrage Matyáš Vorda.

„Zrcadla jsou spojena i s celou dekadentní sedmdesátkovou pop kulturní scénou, ze které jsme občas čerpali i hudebně na nové desce. Takže čekejte i zrcadlové disko koule a blýskavé kostýmy,“ dodal.

„Všechno navrhujeme a vyrábíme sami. Dokonce u nás v dílně svařujeme i dekorace,“ uvedl kytarista Pepa Bolan. „Měli jsme pětiměsíční koncertní pauzu, takže se zpět na pódia nemůžeme dočkat.“

Dveře Kulturního domu se otevřou v 19:00 hod., poté ve 20:30 hod. následuje předkapela Animé a samotný koncert skupiny Mandrage začne ve 21.30 hod. Cena vstupenek v předprodeji je 250 korun.

Předprodej v Beskydském informačním centru Frýdek-Místek a Frýdlant nad Ostravicí.

Zdroj: www.idnes.cz