Letní aquapark Olešná otevře letos své brány v sobotu 28. 5. 2016! A téma letošní sezóny – Olympijská Olešná 2016!

Těšit se můžete na možnost vyzkoušení klasických i netradičních sportů spojených s olympiádou (volejbal, nohejbal, petanque, plavání, kajak). Po sportovních výkonech dětiodměníme nafukovacími balónky s maskotem SPOXem. A pokud počasí dovolí, můžete se podívat na svět z výšky 30 metrů, z létajícího balónu. Nejen pro děti jsou přichystány zábavné akce po celé léto s bohatým doprovodným programem („Hurá prázdniny“, „Dětský den“, „Zachraň si své dítě“, „Letní Olympiáda aquaparku Olešná“, „Dostaň mozek do kondice“, „Decathlon nedělní turnaje“ a další), o kterých Vás budeme včas informovat.

Hlavní soutěží pro letošní sezónu je „Nej video z Aquaparku Olešná“, ve které půjde, stejně jako loni, o hodnotné ceny. Aquapark Olešná se nachází se na břehu přehrady Olešná s výhledem na Lysou horu a Beskydy. Jen 20 minut jízdy autem od Ostravy, Třince, nebo Nového Jičína. Najdete zde relaxační 50 metrový plavecký bazén, brouzdaliště pro nejmenší děti, 2 tobogány, 1 skluzavku, masážní a perličkové lavice, houpací hrnec, šplhací síť nad vodou, vodní hřib, nebo chrliče a spoustu jiných atrakcí pro děti i dospělé. Pro sportovní nadšence jsou k dispozici beach volejbalové a nohejbalové hřiště, na kterých se každou neděli koná sportovní turnaj. Občerstvení zajišťuje pět stánků s občerstvením a jeden bar s ledovými drinky. Pro parkování je k dispozici cca 600 parkovacích míst.


Na Vaši návštěvu se těší celý kolektiv aquaparku, který všem vzkazuje: „Přijďte k nám v létě za vodou, na kole či po nohou!“