To, že mají bylinky léčivé účinky víme již od našich prababiček, a proto pro vás v Hotelu&Caffe Silesia připravili bylinné relaxační koupele, které vám pomohou nejen uvolnit napětí a stres ve svalech, ale nastartují i očistu a regeneraci organismu. Po bylinných koupelích se budete cítit plni energie a životní síly.

Můžete si vybrat z několika druhů bylinných směsí, které pro větší účinek mícháme do koupele s biooleji firmy Saloos, které regenerují a zvláčňují pokožku. Mix éterických olejů přináší do vaší koupele harmonickou vůni,  dodává svěží pocit, navozují  optimistickou náladu. S přidáním bylin pak dokážeme vytvořit velmi příjemnou koupel s přímým zaměřením na určité zdravotní potíže.

V příjemném prostředí s relaxační hudbou se ponoříte do vámi zvolené bylinné lázně a 20 minut si budete užívat a vnímat krásu a uvolnění lázně. Podmiňující účinky koupeli dodají dřevěné kádě, které v sobě skrývají kouzlo dřeva a ruční práce. Po koupeli vás uloží do odpočívárny, kde dostanete teplou deku a bylinný čaj a nadále si budete užívat ničím nerušené relaxace a odpočinku.

 

Meduňková koupel

příznivě působí při nespavosti, problémech s nadýmáním či bolestivou menstruací, migrénách a nervových potížích

Borovicová koupel

napomáhá ulevit potíže s pojené s revmatismem či jiným onemocněním kloubů, zároveň ulevuje dýchacímu systému

Levandulová koupel

pomáhá celkově zklidnit organismus, je vhodná před odpočinkem či spaním,

Heřmánková koupel

má protizánětlivé a hojící účinky, uvolňuje křeče a bolesti kloubů, je vhodná zejména při akné a vyrážkách

Růžová koupel

vhodná především pro dámy, navozuje zklidňující pocit a má úžasné regenerační a zvláčňující účinky na pokožku

Řebříčková koupel

podporuje hojení, ulevuje od bolesti hlavy, migrén, napomáhá léčbě hemeroidů