Jak již bývá tradicí frýdecko-místecký hudební klub Stoun přes léto nezahálí se svou činností a dává možnost svým návštěvníkům zavítat na letní scénu klubu a to do zahrady Národního domu ve Frýdku-Místku. „Je za námi opět další rok a s ním přichází opět letní čas plný teplých večerů a k ním neodmyslitelně patří ty nejlepší letní akce! Otevření letní scény proběhne v pátek 13. května a to s tradičními letními Hity a vstupné zdarma!“ zve na velkolepé otevření letní scény hudebního klubu Stoun Kamil Rudolf. „Sobota 14. května bude patřit moderní, taneční, elektronické hudbě a na neděli 15. května jsme si pro Vás připravili jednu specialitku – open air stand up comedy – NA STOJÁKA!“ dodává k slavnostnímu zahájení letní scény Stounu Rudolf. 

Co nabízí Letní scéna: bohaté občerstvení – 2 bary, grilované speciality, cocktail bar, kvalitní zvuk a světla, laser show, stolní fotbálky a zastřešený prostor pro 400 návštěvníků. Program bude nabízet pravidelné čtvrteční letní kina kultovních snímků (začínáme 19. 5. filmem Pařba na třetí), páteční večery budou vyhrazeny Letním Hitům 18 plus, soboty pak koncertům kapel, minifestivalům, tanečním a dalším žánrovým akcím.

Jak již bylo zmíněno, tak páteční otevření 13.5. bude ve znamení Letních hitů 18 plus a v sobotní večer 14.5. proběhne EDM Night, kdy zazní ty nejlepší taneční hity současnosti – na obě akce je vstup zdarma! V neděli 15. 5. se bude prolínat letní scénou smích, protože budete moci navštívit stand up comedy NA STOJÁKA. Vystoupí: Karel Hynek, Lukáš Pavlásek, Daniel Čech, Arnošt Frauenberg. Celá akce startuje v 19:00 hodin.   

Vstupenky na NA STOJÁKA v ceně 220,- Kč jsou k dostání v předprodeji v Beskydském informačním centru na Zámeckém náměstí ve Frýdku, na Náměstí Svobody v Místku. Dále se vstupenky prodávají v klubar Pavlač a ve Stounu ve dnech, které jsou uvedeny v programu a to vždy od 18 hodin. Online předprodej na eventim.cz více informací o akci a kompletní program letní scény Stounu na stoun.cz.

Zdroj: www.stoun.cz