Sladký, slaný, kyselý? Tradiční s jablky nebo raději se salámovou či zelnou náplní? Který je ten nej? Přihlaste se se svým originálním štrůdlem do soutěže o nejlepší štrůdl!

Letošní VIII. Beskydské rekordy dostaly podnázev Frýdek-Místek plný chutí, který napovídá, že letos se akce ponese v gastronomickém duchu. Proto se pořadatelé rozhodli uspořádat soutěž o nejlepší frýdeckomístecký štrůdl, o kterém rozhodne odborná porota, ve které zasedne i Marta Randusová, která již několik let provozuje svou pekárnu zaměřenou právě na štrůdly.

A co pro to stačí udělat? „Pokud máte zájem se zapojit do soutěže o nejlepší štrůdl, stačí nám zaslat do 30. června na e-mail info@beskydy-info.cz své jméno, kontakt a recept. Poté již stačí přinést své vlastně upečené štrůdly do 10.30 hodin na akci Beskydské rekordy, které se konají 27. srpna, tentokrát na Zámeckém náměstí,“ říká Lenka Kolarčíková z pořádajícího Beskydského informačního centra Frýdek-Místek.

Všichni zúčastnění soutěžící se mohou těšit také na kuchařky a další drobné dárky. Pro vítěze jsou pak připraveny ceny, které do soutěže věnoval Horský hotel Čeladenka.

 
1. místo - voucher Privat Spa v BODI SPA  + voucher do restaurace v Horském hotelu Čeladenka****v celkové hodnotě 1.990,- Kč

2. místo - voucher Privat Spa v BODIZ SPA pro dvě osoby 60 min v hodnotě 1.490,- Kč

3. místo - voucher do restaurace na Horském hotelu Čeladenka **** v hodnotě 500,- Kč