Město Frýdek - Místek má zdvojený název. Je jediným městem v České republice, které se může chlubit touto historicky danou specialitou.  A tak jako se zdvojilo jméno města, násobí se tu i zážitky.  V letošní turistické sezóně, která právě začíná, nabízí Frýdek – Místek sport, kulturu, festivaly, gastronomii i noční život ve dvojité porci.

Chystá se například mezinárodní folklórní festival s účastníky z celého světa, in–line maraton nebo největší charitativní akce v České republice, kterou je hudební, divadelní, taneční a filmový festival Sweetsen fest.  Připraveny jsou i hravé dny pod názvem Beskydské rekordy nebo pivní slavnosti a gastronomické akce.

Navíc se soutěží i o ceny za znalosti o městě a jeho programové nabídce. Vítězové si užijí víkendový pobyt a zábavu na Frýdeckomístecku. Společným cílem organizátorů frýdecko-místeckých aktivit, které propojuje a garantuje Beskydské informační centrum, je podpora zájmu o město a zábavu v něm i v jeho okolí.

Jsme Frýdek-Místek, jsme město2, u nás se zážitky umocňují. Stačí jen projít naši programovou nabídku a najít si, co vás zajímá a láká.