Užijte si zimu v Beskydech! Máme je doslova za humny!

A proč právě Beskydy?

Čekají vás kvalitní lyžařské areály a díky sněhovým podmínkám a umělému zasněžování můžete u Beskydech lyžovat na perfektně upravených sjezdovkách až 100 dní v roce. Vašim dětem se budou věnovat zkušení instruktoři v největším a nejvybavenějším lyžařském parku na Moravě.

Pro milovníky běžek je připraveno více než 200 km upravených běžeckých tratí, které jsou vhodné jak pro pohodlné rodinné výlety, tak i pro náročné přechody a také můžete využít komplexní servis pro skiaplinisty.

Nechcete hledat volné místo na parkování, nebo si chcete dát třeba svařák po celodenním lyžování? Není nic jednoduššího než se svézt do některého lyžařského areálu autobusem.

Jeden z nich staví i ve Frýdku-Místku na autobusové zastávce Anenská a Frýdlantská, a pokračuje přes Frýdlant nad Ostravicí, Staré Hamry, Bílou až do Velkých Karlovic. Jízdní řád k dispozici ZDE.

Druhý vás sveze ze zastávky Anenská do Frenštátu pod Radhoštěm, případně můžete vyrazit přes Rožnov pod Radhoštěm do Prostřední Bečvy. Jízdní řád ZDE.

 

Vše o zimě v Beskydech -> ZDE.