Vyrazte za zábavou! Tři nadcházející květnové víkendy, tři tipy na akce ve Frýdku-Místku! Tak na kterou vyrazíte?

 

Frýdek-Místek bude boží!

Letos poprvé v historii Frýdku-Místku se uskuteční festival Boží město. Festival, který bude pro celou rodinu, kdy se s vírou a náboženstvím vydají představitelé různých církví do ulic. Jeho náplní budou hudební vystoupení, programy pro děti, rodinná hra nebo přednášky.

Celý festival začne v pátek 13. května v Parku Pod zámkem a program bude pokračovat v sobotu 14. května na náměstí Svobody, v Sadech Bedřicha Smetany a v Národním domě. Vstupné na celou akci je zdarma.

www.bozimesto.cz 


Frýdek-Místek na cestách

Ještě nevíte, kde strávíte letošní dovolenou? Chtěli byste inspiraci a nebaví vás sedět u obrazovky počítače? Získejte v sobotu 21. května na miniveletrhu cestovního ruchu skvělé tipy pro své výlety a dovolenou a užijte si den strávený v malebném prostředí, v pohybu, na čerstvém vzduchu. Připraven tady bude i soutěžní 4,5 km dlouhý okruh se 14 stanovišti okolo přehrady Olešná, na kterém načerpáte spoustu tipů na dovolenou v Moravskoslezském kraji.

www.fmnacestach.cz 


 Ideální místo nejen pro kutily

Tradiční Frýdeckomístecký veletrh se poslední květnový víkend vrací do Haly Polárka! Veletrh pro celou rodinu, jehož hlavním tématem bude stavebnictví, bydlení a také zahrada a hobby. A ani ženy nepřijdou zkrátka! Těm je určena sekce Žena a domov.

www.omnis.cz 

 

Celý kalendář akcí a spoustu tipů na akce najdete ZDE.