Penzion Glogar

Příjemné a útulné prostory v pěkném prostředí, tak takový je penzion Glogar. Jedná se o zcela nově vybudovaný penzion v klidné lokalitě na okraji města Frýdek-Místek s dobrou dostupností. Poloha penzionu je strategicky výhodná vzhledem k blízkosti Beskyd, moravskoslezské metropole Ostrava a také přístupu do Polska.

Pokoje
Kapacita penzionu činí 11 moderních dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením. Z toho 8 pokojů s plochou TV, klimatizací a sprchou, všechny pokoje mají vybavení plně odpovídající vysokému standardu, a dále 3 podkrovní pokoje typu Deluxe s plochou TV, klimatizací a možností sprchy nebo vany. Všechny pokoje jsou plně klimatizované.

Služby
Každé ráno vašeho pobytu zpříjemní bohaté bufetové snídaně, které jsou podávány každý den od 7:10 do 10:00 hodin. Snídaně jsou v ceně ubytování. Dále nabízí soukromé neplacené parkoviště v areálu. Wifi internetové připojení zdarma ve všech pokojích.

Penzion je nekuřácký.

Vhodné jak pro ubytování na služebních cestách, tak pro páry, které ocení soukromí díky umístění penzionu mimo ruch města.

Informacje kontaktowe
+420 602 304 456
Adres
Frýdlantská 2166
Frýdek-Místek, 73801