Moderní nákupní galerie na nábřeží Ostravice uspokojí každého, kdo rád nakupuje pod jednou střechou. Kdo rád spojuje nákupy i s procházkou v historických uličkách, doporučujeme pokračovat v nákupech procházkou nahoru po ul. Těšínská, kudy dojdete na Zámecké nám. a tř. T. G. Masaryka, kde najdete další obchody a služby, nebo můžete navštívit taky frýdecký zámek nebo Svatojánskou vyhlídkovou věž vysokou 72 metrů. Vydat se můžete i přes řeku Ostravici a navštívit centrální nám. Svobody, kde najdeme další obchody a služby v okolních uličkách

V Obchodním centru FRÝDA se koncentrují světové módní značky jako H&M, Reserved, New Yorker, Orsay, Gate, CCC nebo Wrangler/Lee. Módu dobře doplňují Klenoty Aurum a Starlit.

Kdo pečuje o krásu a zdraví, najde zde parfumerii Marionnaud, Studio Conversion, Yves Rocher nebo Grand Optical. Dále zde najdeme několik obchodů s domácími doplňky jako ScanQuilt, Tescomu, Pepco, matrace Mapemi, mobilní a bankovní služby jako např. T-Mobile, Sberbank, Equa Bank, MBank a doplňkové služby pro firmy i domácnosti.

Elektroniku si můžete vybrat v prodejnách Datart a Alza. Čtenáři ocení prodejnu Luxor a Levné knihy. Dobroty a speciality nakoupíte v prodejnách Boutique Gourmán, Oxalis, Staroveské centrum vína, nebo v supermarketu Billa. Děti uvítají hračky Pompo nebo papírnictví Pastelka a dále 5D Cinema, kde můžou zažít několik filmů, které je vtáhnou do děje.

Obchody dobře doplňuji restaurace a občerstvení. Najdeme zde oblíbenou restauraci Česká..., KFC, kavárnu Eiscafé Delikana, Guty, Los Capolitos, Ugo freshbar.

Oficiální stránky obchodní centra Frýda - www.ocfryda.cz.